Oprogramowanie

Pracujemy na bardzo przyjaznych programach księgowych firmy Insert z Wrocławia z linii InsERT GT oraz programach Comarch ERP Optima.


W pakiecie InsERT GT dostępne są:

Rachmistrz GT to nowoczesny system obsługi uproszczonej księgowości. Program ten służy nam do prowadzenia księgi przychodów i rozchodów naszych Klientów oraz rozliczania płatnikom podatku zryczałtowanego, którzy rozliczają się w formie ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych.

Rewizor GT to profesjonalny system finansowo-księgowy dla małych i średnich przedsiębiorstw. Program stworzony jest w oparciu o Ustawę o Rachunkowości oraz dostosowany do wymogów Unii Europejskiej. Program ten służy nam do prowadzenia ksiąg handlowych - pełnej rachunkowości.

Gratyfikant GT jest nowoczesnym systemem kadrowo-płacowym. Umożliwia prowadzenie ewidencji osobowej w firmie, wystawianie różnego rodzaju umów, ewidencjonowanie wypłat i rachunków.

Subiekt GT to nowoczesny system sprzedaży stworzony z myślą o firmach, które poszukują sprawnego narzędzia wspomagającego całościową obsługę działu handlowego, sklepu, punktu usługowego, itp.


Comarch ERP Optima to program stworzony dla małych i średnich firm z każdej branży. Składa się ze zintegrowanych (pracujących na jednej bazie danych) aplikacji-modułów obsługujących różne obszary działalności przedsiębiorstwa.

W skład programów Comarch ERP Optima wchodzą:

Handel z magazynem dla firm, które zajmują się handlem dostępne są moduły od obsługi magazynu, sprzedaży detalicznej, przez zarządzanie relacjami z klientem i obsługę serwisową ,aż po narzędzia e-commerce.

Fakturowanie aby szybko i łatwo wystawiać dokumenty handlowe dostępny jest moduł Comarch ERP Optima Faktury. Dla lepszej kontroli przepływów pieniędzy w firmie oraz obsługi rozliczeń skorzystać możemy z modułu Comarch ERP Optima Kasa/Bank.

CRM - Zarządzanie relacjami z Klientami i planowanie pracy duża konkurencyjność na rynku MSP wymaga od przedsiębiorców wysokiej jakości obsługi klientów, szybkiego kojarzenia zdarzeń i gromadzenia informacji na temat otoczenia. Planowanie kontaktów, ewidencjonowanie przeprowadzonych spotkań, rozmów telefonicznych oraz przydzielanie zadań pracownikom, a także sprawny proces windykacji – to czynności konieczne, aby właściwie zarządzać kontaktami z klientami.

Księgowość - Kadry i Płace Comarch ERP Optima obsługuje wszystkie formy księgowości od ryczałtu i książki przychodów i rozchodów, aż po pełną księgowość. Dla firm, które chcą kompleksowo obsłużyć wszystkie rozliczenia przygotowane zostały rozwiązania dla środków trwałych i rozliczeń z pracownikami.


Zarówno programy InsERT GT jak i Comarch ERP zapewniają dostęp do Pulpitu Menadżera. Usługa ta pozwala na zintegrowanie systemu sprzedaży klienta z systemem finansowo-księgowym i wyeliminowanie zbędnego przepisywania dokumentów lub ich przesyłania drogą elektroniczną. Jest to jedyne rozwiązanie - które w sposób legalny - bez naruszenia warunków licencji oprogramowania - pozwala na pełną integrację Biura Rachunkowego z oprogramowaniem klienta Biura Rachunkowego.