Trust Profit Biuro Rachunkowe

Nasze biuro rachunkowe posiada już długi staż na obecnym rynku, istniejemy od 2001 roku, co daje ponad 10 lat doświadczenia i współpracy z różnymi klientami. Razem z Zespołem wykwalifikowanych współpracowników jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Działalność w zakresie usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych prowadzona jest zgodnie z wpisem do CEIDG, na podstawie świadectwa kwalifikacyjnego Ministerstwa Finansów nr 21587/01.

Podstawowym celem firmy jest profesjonalna obsługa podmiotów gospodarczych w zakresie rachunkowości i podatków. Świadcząc usługi na rzecz różnych podmiotów, zdobyliśmy duże doświadczenie oraz wypracowaliśmy własne sposoby współpracy z Klientem.
Mamy zaszczyt zaproponować Państwu prowadzenie ksiąg rachunkowych, obsługę podatkową, kadrowo-płacową oraz rozliczenia ZUS - drogą elektroniczną.
Wprowadziliśmy dla Państwa dodatkowe udogodnienie jakim jest innowacyjne narzędzie - Pulpit Menadżera, który pozwala nadzorować i kontrolować procesy księgowe zachodzące w firmie.
Każdy z naszych Klientów traktowany jest indywidualnie. Usługi i oferta są dobrane w taki sposób, aby nasz Klient był usatysfakcjonowany.

Gwarancją naszej wiarygodności jest ubezpieczenie w Powszechnym Zakładzie ubezpieczeń S.A. Inspektorat w Szamotułach, które gwarantuje naszą pełną finansową odpowiedzialność za ewentualne błędy.
Ubezpieczenie gwarantuje nie tylko ochronę danych i zniwelowanie ryzyka wykonywanych operacji, ale również gratyfikację finansową Klienta w wypadku poniesienia straty.